Rádio LUMEN prináša projekt
pomoci Darujem ti svoj talent!

Zapojte sa aj vy!
Každý z nás má predsa talent pomáhať druhým.

Chcete pomáhať ľuďom,
len neviete ako a komu?

Darujte svoj talent tým, ktorí to najviac potrebujú!

Patríte k tým, ktorí pomoc viac
potrebujú ako vedia poskytnúť?

Napíšte presvedčivý príbeh, prečo si talent
zaslúžite práve VY!

„Rodinné portréty budú vašou spomienkou navždy.“

„Rodinné portréty budú vašou spomienkou navždy.“

Ahojte, moje meno je Denisa Kapasná, pochádzam z Košíc a som začínajúca fotografka, ktorá by rada potešila niektorú rodinu rodinnými fotkami. Momentálne študujem na pedagogickej fakulte v Prešove, odbor učiteľstvo pre 1. stupeň, ale fotenie je môj veľký koníček. Fotiť som začala už dávnejšie, aj keď nikto v našej rodine sa foteniu ani nijakému umeleckému smeru nevenoval. Svoj prvý fotoaparát som si kúpila asi pred 5 rokmi a zväčša fotím rodinu a známych, prevažne malé deti. Rada by som sa foteniu venovala na profesionálnejšej úrovni. Minulý rok som absolvovala fotografický kurz s profesionálnou fotografkou, ktorá určite posunula moje „myslenie“ vpred. Práve v jej ateliéri som nazbierala množstvo impulzov a vytýčila si cieľ, ktorým by som sa chcela uberať.

Momentálne čakáme s manželom svoje prvé bábätko a budúcu materskú dovolenku vnímam ako skvelú príležitosť, kedy by som mohla svoj talent rozvinúť. Už sa veľmi teším, ako vyskúšam novorodeneckú fotografiu nášho bábätka. Do budúcnosti by som sa rada venovala najmä rodinnej fotografii (rodinným portrétom) a skrášľovala tak príbytky ľuďom, ktorí si moje služby vyberú.

V súčasnosti je o rodinné fotenie veľký záujem a ja by som Vám toto fotenie chcela jednoducho darovať. Projekt Darujem ti svoj talent vnímam ako vhodnú príležitosť potešiť iných a zároveň ako dobrý spôsob ako osloviť ľudí na fotenie. Tak neváhajte a požiadajte o moje fotenie. Fotky budú vašou spomienkou navždy.

Fotografie pre výnimočnú rodinu

Milá pani Deniska, keď som počula Vašu ponuku rodinného fotografovania, spomenula som si na rodinku našich známych. Poznáme mnoho rodín, no táto je výnimočná. Výnimočne krásna. Prečo je táto rodinka výnimočná?…

Rodinné fotky aj do knihy

Deniska, ďakujeme, že ponúkaš tak krásny talent, pri ktorom dokážeš zachytiť krásne pominuteľné chvíle. Ja som Mária a spolu s manželom máme dve malé detičky a tretie je na ceste. Okrem rodiny som aj blogerkou a píšem a fotím jedlo. Na začiatku tohto roka som začala písať kuchársku knihu. Veľmi túžime po rodinných fotkách, kde by sme zvečnili tú našu rodinnú lásku. A nakoniec, rada by som nejakú fotku použila aj do mojej pripravovanej knihy, ktorá by mala vyjsť už túto jeseň.

Fotky pre rodičov

Dobrý deň, rada by som sa zapojila do projektu „Darujem Talent“ a fotky resp. fotenie by som venovala rodičom k 40.výročiu svadby, ktoré budú oslavovať v septembri. Kedže sa naša celá rodina stretne spolu iba pri veľkých príležitostiach, bolo by to pre nich peknou spomienkou. Ďakujem veľmi pekne.

Rodinné fotky

Dobrý deň Deniska. Aj my by sme sa radi uchádzali o rodinné fotky. Žijeme v Piešťanoch. Sme úplne obyčajná trojčlenná rodina a o pár mesiacov, ak všetko dobre dopadne, budeme štyria:-) Počula som na Lumene, že ponúkate fotenie. Mali by sme záujem. Vrelá vďaka. Kika

Túžim mať fotky rodiny v krojoch VÍŤAZNÝ PRÍBEH

Veľmi rada by som sa zapojila do súťaže Daruj svoj talent. V súčasnosti som na materskej dovolenke. Milujem slovenské tradície a kroje a veľmi dlho túžim po krásnom obraze mojej rodinky v krojoch a na takéto fotenie treba mať veľký cit. A keďže si prerábame dom stále si poviem že peniažky využijeme na potrebnejšie veci.