Rádio LUMEN prináša projekt
pomoci Darujem ti svoj talent!

Zapojte sa aj vy!
Každý z nás má predsa talent pomáhať druhým.

Chcete pomáhať ľuďom,
len neviete ako a komu?

Darujte svoj talent tým, ktorí to najviac potrebujú!

Patríte k tým, ktorí pomoc viac
potrebujú ako vedia poskytnúť?

Napíšte presvedčivý príbeh, prečo si talent
zaslúžite práve VY!

"Spolu s manželkou chceme rodine či jednotlivcovi darovať 1000 Eur."

Volám sa Ľuboš a už niekoľko rokov pracujem v riadiacich pozíciách, ktoré mi vytvárajú možnosť slušného príjmu a pomáhajú zabezpečiť moju rodinu. Aj toto je jeden z darov, ktorý je potrebné vážiť si a zdieľať a preto oceňujem projekt Rádia Lumen, ktorý jednoduchou formou umožňuje nadchnúť obidve strany a spoločne tým poďakovať Bohu za dary, ktoré máme.


"Otázka nestojí tak, či máte talent, ale aký talent máte."

Volám sa Zuzana Jojićová a pracujem ako konzultant, mentor a kouč. Pomáham ľuďom objaviť ich talent, potenciál a silné stránky, vďaka čomu žijú svoj život autenticky, sú úspešní a šťastní.


"Rodinné portréty budú vašou spomienkou navždy."

Ahojte, moje meno je Denisa Kapasná, pochádzam z Košíc a som začínajúca fotografka, ktorá by rada potešila niektorú rodinu rodinnými fotkami.


"Upravená záhradka poteší oči, srdce a prinesie pokoj a relax."

Volám sa Pavol Štiťák. Jedným z mojich detských snov bolo stať sa záhradníkom. Aj sa mi to podarilo. Záhradným prácam sa profesne venujem posledných 5 rokov. K tomuto remeslu som sa dostal úplne náhodou. Vlastne bolo to jediné východisko ako sa uplatniť po rodičovskej dovolenke :).


Darujem tortu a koláče na prvé sväté prijímanie

Volám sa Monika a zaujal ma váš projekt v rádiu, tak som sa rozhodla ponúknuť svoj talent. Mojím koníčkom je pečenie a výroba rôznych „hand-made“ darčekov a drobností pre potešenie. Keďže sa blíži obdobie prvých svätých prijímaní a birmoviek, rada poteším rodinu v hmotnej núdzi tortou a sladkými maškrtami.


"Darujem vám novú korunu krásy"

Volám sa Adriana Stašeková a už 15 rokov vediem firmu, ktorá vyrába a spracováva vlasy. Žijem a pracujem na východnom Slovensku a mám jedno dieťa. Aj vďaka dcére, ktorá v detstve prekonala mozgovú obrnu si uvedomujem, aké dôležité je naše zdravie. Pre svoje dieťa som neváhala precestovať stovky kilometrov a navštíviť tých najlepších odborníkov, len aby jej pomohli.