Volám sa Zuzana Jojićová a pracujem ako konzultant, mentor a kouč. Pomáham ľuďom objaviť ich talent, potenciál a silné stránky, vďaka čomu žijú svoj život autenticky, sú úspešní a šťastní. Ľudia sa na mňa obracajú, keď prehodnocujú svoju kariéru, lebo ich už nenapĺňa to, čo robia, prípadne sa blížia k nebezpečnému štádiu vyhorenia a nevedia prečo. Zistenie ich talentov a silných stránok ich v tomto prelomovom období pomôže nasmerovať. A práve to je môj talent, ktorý by som rada ponúkla aj niekomu z vás.

Keďže som dlhé roky pracovala v oblasti ľudských zdrojov, prišla som do kontaktu s množstvom ľudí. Pochopila som, že každý máme v sebe vnútornú silu, motiváciu a potenciál dosiahnuť to, po čom túžime a keď konáme podľa našich hodnôt, nachádzame vnútornú rovnováhu. Najviac nás však brzdí strach, alebo obava niečo zmeniť. A tak neraz zotrvávame dlhé roky na pozíciách, ktoré nás nenapĺňajú. Mojou úlohou je pomôcť ľuďom naštartovať zmenu a následne ich sprevádzať na ceste k úspešnému dosiahnutiu želaného cieľa.

Keď som sa o tomto projekte dozvedela, bez váhania som sa rozhodla zapojiť a pomôcť niekomu z vás. Ak ste bez práce, alebo sa momentálne nachádzate na životnej križovatke, rada vám pomôžem odhaliť váš talent a potenciál, ktorý v sebe každý z nás ukrýva. Pretože otázka nestojí tak, či máme talent, ale aký talent máme. Verím, že si získam vašu dôveru a aj vďaka tomuto projektu sa váš život zmení k lepšiemu.

Ak máte záujem, napíšte príbeh o sebe. Ja vám ponúkam vytvorenie vášho talentového profilu a následne 90-minútovú konzultáciu vďaka ktorej zistíte, aký máte talent, akej pracovnej príležitosti povedať áno a akej rozhodne nie. Tiež pochopíte, čo môžete očakávať od ľudí, s ktorými spolupracujete, alebo sa s nimi stretávate v súkromí. Pochopíte, že ako ľudia sme rozdielni, ale namiesto toho, aby vás to hnevalo, budete vedieť ako túto rozdielnosť využiť.

Teším sa na všetky vaše príbehy.