Ahojte, moje meno je Denisa Kapasná, pochádzam z Košíc a som začínajúca fotografka, ktorá by rada potešila niektorú rodinu rodinnými fotkami. Momentálne študujem na pedagogickej fakulte v Prešove, odbor učiteľstvo pre 1. stupeň, ale fotenie je môj veľký koníček. Fotiť som začala už dávnejšie, aj keď nikto v našej rodine sa foteniu ani nijakému umeleckému smeru nevenoval. Svoj prvý fotoaparát som si kúpila asi pred 5 rokmi a zväčša fotím rodinu a známych, prevažne malé deti. Rada by som sa foteniu venovala na profesionálnejšej úrovni. Minulý rok som absolvovala fotografický kurz s profesionálnou fotografkou, ktorá určite posunula moje „myslenie“ vpred. Práve v jej ateliéri som nazbierala množstvo impulzov a vytýčila si cieľ, ktorým by som sa chcela uberať.

Momentálne čakáme s manželom svoje prvé bábätko a budúcu materskú dovolenku vnímam ako skvelú príležitosť, kedy by som mohla svoj talent rozvinúť. Už sa veľmi teším, ako vyskúšam novorodeneckú fotografiu nášho bábätka. Do budúcnosti by som sa rada venovala najmä rodinnej fotografii (rodinným portrétom) a skrášľovala tak príbytky ľuďom, ktorí si moje služby vyberú.

V súčasnosti je o rodinné fotenie veľký záujem a ja by som Vám toto fotenie chcela jednoducho darovať. Projekt Darujem ti svoj talent vnímam ako vhodnú príležitosť potešiť iných a zároveň ako dobrý spôsob ako osloviť ľudí na fotenie. Tak neváhajte a požiadajte o moje fotenie. Fotky budú vašou spomienkou navždy.